top of page

MICHAL HEJL
foto-video reality

logo zahlavi.png
03 transparent.png

Jmenuji se Michal Hejl, pocházím z vesnice Rapotín nedaleko Šumperka. Nyní dlouhodobě žiji v Olomouci. K fotografování jsem se dostal v roce 2002, když jsem si ještě jako školou povinný kluk vydělal na brigádě na svůj první velice jednoduchý kompaktní fotoaparát a nadchla mě digitální fotografie.

Jsem vyučen v oboru truhlář- výroba nábytku a tomuto oboru jsem se věnoval 15 let. Postupně jsem se začal věnovat i návrhům a výrobě komplexních luxusních interiérů. Své výsledné práce jsem fotil pro potřeby firmy k vlastní propagaci.

Jsem vášnivý cestovatel. V roce 2018 jsem se vydal na roční cestu kolem světa. Doslova na koleni během této cesty vzniklo několik komentovaných cestopisných seriálů z různých koutů světa.

Po návratu jsem se začal věnovat profesionálně focení a natáčení především svateb. Vrátil jsem se také ke svému původnímu řemeslu - pod značkou Rebido Design vyrábím kusový designový nábytek. V Olomouci mě můžete navštívit v mé prodejně.

 

Zaměřuji se na produktové focení a focení nemovitostí. Jako kameraman se věnuji zejména bysnysové oblasti - konference, produktová videa a videa nemovitostí.

bottom of page