top of page
Konferenční stolek - ořech
80 x 45 cm

 

Rozměr stolku je 80 x 45 cm, s celkovou výškou 39 cm. Byly použity dva kousky úžasně vybarveného českého vlašského oříšku, který má mohutnou prasklinu a vyhnilý zářez a celé toto dílo přírody vyniká v kontrastu epoxidu v barvě bílé perleti. Krásný matný povrh je napuštěn přírodním olejem a poté ošetřen moderní tvrdovoskovou povrchovou úpravou.

 

Podnož kovová, lakovaná práškovou barvou s jemnou strukturou v odstínu černá - hluboký mat.

Svojí velikostí a neutrálním barevném podání bude zcela jistě tento kousek pasovat do všech druhů interiérů i do menších bytů.

Konferenční stolek planetárium - špaltovaný buk
96 x 59 cm

 

Rozměr desky je 96 x 59 cm a je tvořený exkluzivním špaltovaným bukem, který je kompletně napuštěný a stabilizovaný epoxidem. Ostatní prostory modelované epoxidem jsou v několika vrstvách. První série vrstev do poloviny tloušťky tvoří jemnou mlhovinu v tyrkysové barvě a poté je plocha dolitá průhlednou vrstvou, následně vybroušenou do lehkého matu. Tím vzniká zajímavý efekt, kdy se stěny dřeva postupně ztrácí v hloubce.

 

Kovovou podnož tvoří horní věnec, hranoly a koule různých rozměrů. Naprostá specialita tohoto díla je speciální metoda svařování, kdy mezi koulí a hralolem není žádný viditelný svár a koule se na pohled jen lehce dotýká. Stolek svým názvem podtrhuje fotoluminescenční prášek v epoxidu, který ve tmě svítí.

Konferenční stolek - buk
92 x 52 cm

 

Čistý a elegantní - to je tento stolek celý vyrobený z jedné fošny čistého buku. Deska se skládá ze dvou kusů, uprostřed jsou ponechány přírodní okraje a mezi nimi se táhne zelená pryskyřice s efektem metalické perletě.

 

Podnož je celodřevěná a vše je lakováno polyuretanovým lakem v polomatném provedení.

Konferenční stůl - očkový topol
rozměr 180 x 60 cm

 

Konferenční stůl o rozměru 180 x 60 cm z překrásného očkového topolu. Prostředkem se táhne poloprůhledná řeka tónovaná do hněda, která se z jedné světlejší strany postupně ztmavuje na stranu protější. Celé to zdobí perleťový efekt, který taktéž na tmavší stranu postupně zesiluje.

Tuto mimořádnou práci zdobí designová podnož navržená na míru tak, aby deska ležela na dvou podélných základnách, které nejsou nijak propojené napříč. Průhledný epoxid tudíž nenarušuje žádný prvek podnože, na kterém by přímo ležel.

Konferenční stolek - špaltovaný buk
100 x 60 cm

 

Konferenčního stolek z naprosto famózně vykresleného špaltovaného buku. Epoxid je tónovaný do barvy černá/bordó - záleží z jakého úhlu a při jakém osvětlení se na něj díváme. Lokálně jsou v epoxidu vytvořené perleťové efekty.

 

Povrchová úprava je lakováním a následně leštěno do vysokého lesku. Podnož ocelová ošetřená komaxitem.