top of page
Konferenční stolek - kořen olivy
průměr 118 cm

 

Fantastický kousek z kmene olivovníku s metrovým průměrem tvoří dominantu tohoto exkluzivního díla. Série jezírek a zálivů vytvoří pocit dovolené a pohody v každém obývacím pokoji. Povrchová úprava je provedena akrylátovým nano-křemíkovým lakem, který je následně broušen a leštěn do vysokého lesku. Desku kryje kulaté kalené 10mm silné sklo o průměru 118 cm.

Podnož je kovová trojnožka z masivních profilů se vsazenou koulí uprostřed a je lakovaná černou práškovou barvou v provedení mat s hrubší strukturou. Celková výška stolku je 42 cm.

Konferenční stolek - kořen akátu
průměr 100 cm

 

Konferenční stolek z kmene akátu. Velmi členité dřevo bez vad s pravidelnými letokruhy, které stejně pravidelně kopírují vnější obvod dřeva až do samotného středu, odkud vycházejí výraznější praskliny. Všechny zářezy ve dřevě jsou vyplněné epoxidovou pryskyřicí, a to speciální technikou foukání, kdy vznikl efekt podobný mořskému příboji v úzkém zálivu.

 

Povrchová úprava je provedena akrylátovým nano-křemíkovým lakem, který je následně broušen a leštěn do vysokého lesku. Desku kryje kulaté kalené 10mm silné sklo o průměru 100 cm.

Podnož kovová, zhotovená na míru ve tvaru trojnožky a ošetřená kovářskou barvou s jemnou strukturou v barvě antracit. Celková výška stolku je 42 cm.

Konferenční stolek - kořen olivy
průměr 97 cm

 

Konferenční stolek z unikátního kořene olivovníku, na kterém byl zachován přírodní okraj. Fantastickou kresbu dokresluje modrý epoxid se zeleno-tyrkysovými efekty v podobě mořských příbojů. Celá tato vrstva s efekty je litá zhruba do půlky tloušťky dřeva, přičemž efekty pokračují po stěnách dřeva dále až na povrch. Následně vše dolité průhlednou pryskyřicí.

Povrchová úprava je provedena akrylátovým nano-křemíkovým lakem, který je následně broušen a leštěn do vysokého lesku. Desku kryje kulaté kalené 10mm silné sklo o průměru 97 cm. Podnož kovová, zhotovená na míru ve tvaru trojnožky a ošetřená kovářskou barvou s jemnou strukturou v barvě antracit. Celková výška stolku je 42 cm

bottom of page